444 4 778
  • Türkçe
  • English

Kurumsal

Vizyonumuz
Türkiye genelinde yakaladığımız %100 müşteri memnuniyeti ve %100 hatasız üretim ilkemizi dış pazarlara da taşıyarak, yüksek performans gerektiren endüstriyel etiketler başta olmak üzere, tüm üretim ve ürünlerini iş ortağımızın ihtiyaçları doğrultusunda oluşturup gerekli iyileştirmeleri sürekli yapabilen, rakiplerimizin örnek aldığı, piyasa değeri yüksek ve sadece ambalaj ürünleri değil, “tüm şartlarda sorunsuz çalışan amacına uygun ürünler” imal ederek ülkemizi içinde bulunduğumuz sektörlerde mümkün olan en iyi şekilde temsil etmek.
Misyonumuz
Üstün nitelikli insan kaynağımızla, personelimizin çalışmaktan zevk duyduğu, iş ortaklarımızın ise çalışırken %100 güven hissettiği Türkiye’nin lider etiket üreticisi konumumuzu korumak.
Stratejimiz
Katma değeri yüksek olan ürünlerde büyüme, ticari faaliyetlerde sağlıklı beraberlikler kurabilme yetisini maksimum değerlerde tutabilme ve iş ortağı odaklı üretim ile sürdürülebilirliği sağlama.
Değerlerimiz
Canpaş, çalışma arkadaşlarına, iş ortaklarına, tedarikçilerine, adil ve tutarlı davranır. Yetki ve sorumluluk verdiği tüm iş arkadaşlarına güvenirken, iş ortaklarının sorunlarını sahiplenir, çözüme kavuşturur, ve takibini gerçekleştirir.