444 4 778
  • Türkçe
  • English

Tarihçemiz

1974 yılında başladığımız POS ruloları ve kendinden yapışkanlı etiket imalatında kozmetik, ulaşım, taşımacılık, bankacılık, ilaç, tekstil, dayanıklı tüketim malzemeleri, gıda gibi birçok sektöre hizmet vermekteyiz. İş ortağı olduğumuz firmalar içinde bulundukları sektörlerin liderleridir.

Firmamız Türkiye’de bulunan kıymetli iş ortaklarının yanında Avrupa, Afrika, Kuzey Amerika ve Türki Cumhuriyetlerde bulunan etiket firmalarına fason üretim gerçekleştirmektedir. Tesisimiz Doğu Avrupa’da bulunan en yüksek baskı kapasiteli tesislerindendir.

Çalışanlarımıza ve makina parkımıza yaptığımız süreklilik arz eden yatırımlar sayesinde günümüzde 1200 dpi dijital, 8 renk letterpress ve 10 renk flekso baskıları; serigrafi, soğuk yaldız ve vernikle süsleyerek en üst düzey baskı kaltesini siz iş ortaklarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Hayat doğumla başlar. Her bebek doğduktan sonra üzerinde ad ve soyadının yazılı olduğu pembe veya mavi bir etiket ile tanımlandırılır. Ebeveynleri onları bileklerine takılı bu etiketler sayesinde tanır. Birçok alanda kullanılan etiketler, hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Bakkal raflarında, marketlerdeki ürünler üzerinde, havaalanındaki biniş ve bagaj kartlarında, hastaneler ve laboratuvarlardaki tüplerin üzerinde, hatta morglarda, yaşam süresi sonunda ayak parmağımızda da bizimledir.

Etiket ürünün kimliği olup, müşteriler ile üreticiler arasında hukuki, ekonomik ve sosyal bir anlaşma aracıdır. Etiket aynı zamanda markaların raflardaki ifadesinin aracıdır.

Yüzünüzden gülümseme, hayatınızdan etiket eksik olmasın."

Aydın Okay
YKB

“Tanımadığınız bir ürünü raftan ilk aldıran etiketi ve ambalajı, tekrar almanızı sağlayan ise ürünün kalitesidir. Ürün sahibi firma, etiket ve ambalaj üreticisi ile iş ortağı olmak zorunda ve etiketin hem imalat aşamasında yüksek performans ile çalışmasını temin etmeli hem de raflarda ürün ile son kullanıcı arasındaki arzu edilen iletişimi en üst düzeyde sağlamalıdır."

Can Okay
YKÜ